jeśli nie widzisz animacji - oznacza to, że na Twoim komuterze brakuje najnowszej wersji Flash Playera.
Wtyczkę możesz zainstalować klikając na link:
http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash&promoid=BIOW

 
Przejdź do nowej wersji strony!

cartOOns.pl / oferta / animacje Flash

oferta:  animacje Flash  gry on-line  animowane banery   firmowe e-kartki

Zabawne Filmiki Flash - reklama wirusowa

Śmieszna, fajnie narysowana i zanimowana dobrze animacja Flash, to doskonałe narzędzie marketingu wirusowego. Konwencja takiej animacji pozwala w zabawny sposób zaprezentować walory reklamowanego produktu, przy okazji bawiąc odbiorcę. Zaletą reklamy wirusowej jest to, że przemyca ona treści reklamowe nie narzucając sie odbiorcy. Kolejnym atutem takiej produkcji jest jej dystrybucja przez samych odbiorców.

W naszym portfolio mamy zarówno jednoodcinkowe filmiki Flash, jak i większe produkcje.

Animacje do kursów edukacyjnych i szkoleniowych

Animacje Flash są niezwykle atrakcyjną częścią kursów edukacyjnych i szkoleniowych. Niejednokrotnie udźwiękowiona i interaktywna animacja pozwala przyswajać wiedzę w sposób prosty i przyjemny.

Wykonaliśmy kilkaset animacji do multimediów dla takich firm jak YDP S.A., czy WiedzaNet sp. z o.o. Mamy równiez na naszym koncie produkcję blisko 80-cio minutowego kursu e-learnig, zrealiowanego w formie interaktywnej animacji Flash, opowiedającego o bezpiecznym korzystaniu z Internetu. Projekt powstał przy współpracy z Fundacją Dzieci Niczyje i jest skierowany do uczniów szkół podstawowych.

Animacje rysunkowe do telewizji

W konwencji animacji rysunkowej wykonujemy spoty reklamowe i oprawę graficzną programów telewizyjnych. Animacje te realizujemy przeważnie z zastosowaniem techniki poklatkowej.

Produkcja animacji Flash

W naszym studiu zajmujemy się produkcją animacji w sposób kompleksowy. Przygotowujemy scenariusze, projekty postaci, realizujemy animacje, ale również zajmujemy się postprodukcją. Klient po zaakceptowaniu scenariusza i projektów graficznych otrzymuje gotową, w pełni udźwiękowioną animację.

animacje Flash - realizacje

 

strona główna * oferta * realizacje * studio * oferty pracy * polecane strony
copyright 2003-2008 cartOOns.pl, wszelkie prawa zastrzeżone kontakt: tel. 501 787 255, e-mail: cartoons@cartoons.pl