realizacje - teledyski do piosenek dla dzieci

Teledysk do piosenki dla dzieci - Jedzie pociąg z daleka

jedzie pociag z daleka

Dla bajlandia.tv wykonaliśmy kolejny animowany teledysk dla dzieci - tym razem do piosenki "Jedzie pociąg z daleka".
Kontynuując bajkową konwencję, tym razem do  teledysku wprowadziliśmy postaci z innych piosenek i planowanych przez bajlandię animacji - krasnoludki, Pana McDonalda, pieski  i wróżkę z "Pieski małe dwa", oraz pod koniec pojawia się postać czerwonego smoka. Konduktorem jest natomiast pluszowy misio, który ma ochotę zająć miejsce starego niedźwiedzia ;)Zobacz inne projekty z kategorii: realizacje - teledyski do piosenek dla dzieci

teledysk "Pieski małe dwa"

animowany teledysk do piosenki "Pieski małe dwa"

Animacja opowiada o przygodach dwóch słodkich szczeniaczków, które "chciały przejść się chwilkę" ale nie wiedziały jak ;)

więcej

teledysk "Jedzie pociąg z daleka"

animowany teledysk "Jedzie pociąg z daleka"

"Jedzie pociąg z daleka, ani chwili nie czeka..." Słowa tej piosenki znają wszyscy.  My mieliśmy okazję zrobić do tej piosenki animowany teledysk ;)

więcej

teledysk "Alfabet"

teledysk do piosenki "Alfabet"

Tym razem z naszego studia wypuściliśmy animowany teledysk do piosenki prezentującrej dzieciom abecadło w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

więcej

animowany teledysk "Krasnoludki"

teledysk do piosenki "My jeteśmy krasnoludki"

Oto jeden z pierwszych animowanych teledysków zrealizowanych w cartoons.pl. Animacja powstała do otrzymanej od Klienta piosenki "My jesteśmy krasnoludki"

więcej


powrót do strony głównej